Praca w domu - zarabianie online

Jak zarabiać pasywnie w internecie ?

Programy typu hyip to programy inwestycyjne nieco ryzykowne ale i o wysokim zarobku. Nr 1 w Polsce to MXrevshare, ponieważ płaci i ma zaufanego admina Jamesa Lee Valentine. Można w nim zarabiać na 3 sposoby:

  • klikając w reklamy (zarobimy marne 0,5$ dolara dziennie max)
  • inwestując w adpacki które zarobią dla nas 110% swojej wartości w ciągu 55 dni, ich ceny są dopasowane do mniej zasobnych inwestorów jak i tych z większą kasą, za 5$, 25$ lub 50$/sztuka. Obowiązkowa jest re-inwestycja polowy zarobków w następne adpacki, drugą połowę możemy wypłacić kiedy chcemy na Payze, Perfect Money lub SolidTrustPay. Musimy także obejrzeć 10 reklam dziennie aby adpacki zarabiały (zajmuje to 5 min)
  • promując MXrevshare, otrzymamy prowizję od 3 poziomów poleconych 10% 5% i 5%, od tego co poleceni wydadzą na adpacki (paczki reklamowe czyli możliwość reklamy dowolnego linka, paczki te dodatkowo zarabiają dla nas 10% swojej wartości przez 55 dni i potem wygasają) lub od ich poleconych, dochód pasywny i bez ryzyka. Ten sposób polecam najbardziej. Na filmiku poniżej macie top listę inwestorów z MXrevshare, jak sami zobaczycie są tam prawie sami Polacy. Ten na 2 miejscu ma wykupione ponad 2000 adpacków za 50$ każdy czyli zainwestował ok 100 000 dolarów, być może nieco mniej bo na pewno re-inwestuje zyski w następne paczki. Mimo wszystko wyobraźcie sobie że to wasz polecony. Dostalibyście 10000$ prowizji czyli 39000PLN według aktualnego kursu dolara. A teraz wyobraźcie sobie że macie kilku takich poleconych, motywujące nieprawdaż? Mnie zmotywowało to do stworzenia tego wpisu i filmiku na youtube. Wy możecie zrobić to samo na swoich stronach czy youtube. Taki filmik nic nie kosztuje oprócz chwili czasu, a może zarobić dla was jak nie teraz to w przyszłości, ponieważ starsze filmiki youtube są wyżej w wynikach wyszukiwania google i youtube. Więc do pracy panie i panowie!

Tu możecie obejrzeć film o MXrevshare: https://www.youtube.com/watch?v=t0TiB5yA52k jak sami zobaczycie program jest bardzo popularny w Polsce i większość inwestorów to Polacy.